IMPRINT
Polski   English
HOME

UCZESTNICY

Alfabetyczna lista artystów biorących udział w Triennale Sztuk Graficznych im. Tadeusza Kulisiewicza w Warszawie

Untitled Document
Ahmed Modhir, Szwecja / Sweden
Akermann Janusz, Polska / Poland
Arczewski Mariusz, Polska / Poland
Baczyński Jan, Polska / Poland
Bae Nam Kung, Korea Płd. / South Korea
Bałdyga Stanisław, Polska / Poland
Banaszak Marta, Polska / Poland
Banecka Elżbieta, Polska / Poland
Bang In Hee, Korea Płd. / South Korea
Baran Jan, Polska / Poland
Bartnik Paulina, Polska / Poland
Basiul Marek, Polska / Poland
Bernaś Judyta, Polska / Poland
Białas Marcin, Polska / Poland
Bindella Marina, Włochy / Italy
Blažo Marko, Słowacja / Slovakia
Borys Hubert, Polska / Poland
Budka Katarzyna, Polska / Poland
Burdy Zenon, Kanada / Canada
Candiani Alicia, Argentyna / Argentina
Čerić Ranko Törles, Chorwacja / Croatia
Chapman Deborah, Kanada / Canada
Cho Haruko, Japonia / Japan
Chodorowicz Janusz, Polska / Poland
Chung Hee-Kyung, Korea Płd. / South Korea
Ciampini Paolo, Włochy / Italy
Cieślik Maksymilian, Polska / Poland
Coldwell Paul, Wielka Brytania / Great Britain
Craig Briar, Kanada / Canada
Crothers Wayne, Australia
Ćwiek Sławomir, Polska / Poland
Dąbrowski Mateusz, Polska / Poland
Daradics Árpád, Węgry / Hungary
Delekta Eugeniusz, Polska / Poland
Demianyshyn Valerij, Ukraina / Ukraine
Dollhopf Günter, Niemcy / Germany
Domagalski Wojtek, Polska / Poland
Drogowski Jarema, Polska / Poland
Durski Teodor, Polska / Poland
Dziubińska Zofia, Polska / Poland
Ford Peter, Wielka Brytania / Great Britain
Frąckiewicz Paweł, Polska / Poland
Frank Basil Colin, Izrael / Israel
Fujita Masako, Japonia / Japan
Fukuda Masahiro, Japonia / Japan
Gaidamaka Olena, Ukraina / Ukraine
Garcia-Rivera Martin, Portoryko / Puerto Rico
Gieryszewski Ryszard, Polska / Poland
Gojowy Piotr, Polska / Poland
Goro Michael, Stany Zjednoczone / United States
Gotleyb Leonardo, Argentyna / Argentina
Grabowy Sławomir, Polska / Poland
Groot Frans De Wuyts Josée, Holandia / The Netherlands
Hajewski Marcin, Polska / Poland
Hamada Fuki, Japonia / Japan
Hańderek Grzegorz, Polska / Poland
Handukić Irfan, Bośnia i Hercegowina / Bosnia and Herzegovina
Hansen Ole Folmer, Dania / Denmark
Haska Hanna, Polska / Poland
Hołdanowicz Leszek, Polska / Poland
Hoshino Michiko, Japonia / Japan
Janowska-Augustyn Joanna, Polska / Poland
Janus Magdalena, Polska / Poland
Januszewski Zygmunt, Polska / Poland
Jaromski Marek, Polska / Poland
Jaxy Constantin, Niemcy / Germany
Jelonek Socha Anna, Polska / Poland
Kacperska Magdalena, Polska / Poland
Kaczmarek Stefan, Polska / Poland
Kalina Andrzej, Polska / Poland
Kasai Masahiro, Japonia / Japan
Kasperczyk Barbara, Polska / Poland
Kidd Davida, Kanada / Canada
Kijek Kasia, Polska / Poland
Kim Seung-Yeon, Korea Płd. / South Korea
Kim Chang-Soo, Korea Płd. / South Korea
Knopek Józef, Polska / Poland
Kochański Rafał, Polska / Poland
Kołwzan Nowicka Danuta, Polska / Poland
Kostadinova Unger Desislava, Bułgaria / Bulgaria
Kotkowski Włodzimierz, Polska / Poland
Koustas Apostolos, Grecja / Greece
Kraupe Janina, Polska / Poland
Królikowski Henryk, Polska / Poland
Kubrakiewicz Wojciech, Polska / Poland
Kudou Tadataka, Japonia / Japan
Kukawski Tomasz, Polska / Poland
Kunc Karen, Stany Zjednoczone / United States
Łabuz Andrzej, Polska / Poland
Ledent Ingrid, Belgia / Belgium
Leszczyński Łukasz, Polska / Poland
Łukasik Katarzyna, Polska / Poland
Lutomski Patryk, Polska / Poland
Maciejewski Andrzej, Polska / Poland
Maddison Jean, Kanada / Canada
Makino Hiroki, Japonia / Japan
Marszałek Waldemar Jerzy, Polska / Poland
Marzec Sławomir, Polska / Poland
Masaaki Ohya, Japonia / Japan
Masuda Yoichi, Japonia / Japan
Michalik Andrzej, Polska / Poland
Migas Magdalena, Polska / Poland
Mikami Keiko, Japonia / Japan
Misiak Michał, Polska / Poland
Momose Hisashi, Japonia / Japan
Morishima Isamu, Japonia / Japan
Mujkić Admir, Bośnia i Hercegowina / Bosnia and Herzegovina
Müller Wojciech, Polska / Poland
Murakami Kanako, Japonia / Japan
Niemczyk Lidia, Polska / Poland
Niininen Pasi, Finlandia / Finland
Noguchi Akemi, Japonia / Japan
Nowak Dorota, Polska / Poland
Ogilvie Marianne, Niemcy / Germany
Ohba Hideyliki, Japonia / Japan
Olejniczak Zdzisław, Polska / Poland
Olszewski Krzysztof, Polska / Poland
Ondrej Vlado, Niemcy / Germany
Orr Glenda, Australia
Ostoja Lniski Błażej, Polska / Poland
Otręba Mateusz, Polska / Poland
Otręba Ryszard, Polska / Poland
Pałka-Ślaska Olga, Polska / Poland
Palli Mario, Włochy / Italy
Pasternak Maurice, Belgia / Belgium
Pawłowski Mirosław, Polska / Poland
Peeters Goedele, Belgia / Belgium
Pędziałek Leonard, Polska / Poland
Piech Joanna, Polska / Poland
Pietrek Tomasz, Polska / Poland
Pietruczuk Jerzy, Polska / Poland
Pogorzelec Marta, Polska / Poland
Poskovic Endi, Stany Zjednoczone / United States
Přibyl Lubomir, Czechy / Czech Republic
Purczyński Zbigniew, Polska / Poland
Ranný Emanuel, Czechy / Czech Republic
Ravenhorst Jurjen, Dania / Denmark
Róziewicz Krzysztof, Polska / Poland
Rożnowska Agnieszka, Polska / Poland
Sadowska Anna, Polska / Poland
Sakamoto Koen, Japonia / Japan
Samek Jiři, Czechy / Czech Republic
Seiko Kawachi, Japonia / Japan
Shereshevsky Hadass, Izrael / Israel
Sitko Agnieszka , Polska / Poland
Siwczuk Piotr, Polska / Poland
Ślany Radek, Polska / Poland
Smolnicki Piotr, Polska / Poland
Snarska Irena, Polska / Poland
Stachurska Małgorzata, Polska / Poland
Stępień Agata, Polska / Poland
Strent Rafał, Polska / Poland
Styrylska Joanna, Polska / Poland
Sukiennik Agnieszka, Polska / Poland
Surzycki Marcin, Polska / Poland
Suzuki Michiko, Japonia / Japan
Sykulska Magdalena, Polska / Poland
Syrkowski Dariusz, Polska / Poland
Szaybo Rosław, Polska / Poland
Szewczyk Jacek, Polska / Poland
Szmatloch Jan, Polska / Poland
Szulkowski Piotr, Polska / Poland
Szymanowicz Krzysztof, Polska / Poland
Tadokoro Kuniko, Japonia / Japan
Tatarkiewicz Michał, Polska / Poland
Terzis Nicos, Polska / Poland
Tobolewski Tomasz, Polska / Poland
Tomczyk Marta, Polska / Poland
Treliński Jerzy, Polska / Poland
Tsalamata Vicky, Grecja / Greece
Tycz Viola, Polska / Poland
Tyszkiewicz Przemysław, Polska / Poland
Tytko Barbara, Polska / Poland
Van Kempen René, Holandia / The Netherlands
Victor Diane, Republika Południowej Afryki / South Africa
Villalobos-Echeverria Patricia, Stany Zdjednoczone / United States
Walawska Ewa, Polska / Poland
Warchala Justyna, Polska / Poland
Węcławski Andrzej, Polska / Poland
Węgrzyn Waldemar, Polska / Poland
Welk Piotr, Polska / Poland
Wikström Lars , Szwecja / Sweden
Wiktor Tadeusz Gustaw, Polska / Poland
Winiarski Tomasz, Polska / Poland
Wojdyła Katarzyna, Polska / Poland
Wyzner Krzysztof, Polska / Poland
Yoshizumi Toshio, Japonia / Japan
Zhang Minjie, Chiny / China
Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Prezydecja 2011 Fundacja "Stypendia i Nagrody im. Tadeusza Kulisiewicza" Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie Mazowsze serce Polski Zakochaj się w Warszawie Zamek Królewski w Warszawie Pałac w Jabłonnie Fundacja im. Mariusza Kazany Mistrerstwo Spraw Zagranicznych